رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

انجمن وبمستران ایران

بحث و گفتگوی پیرامون دنیای هاستینگ

• تبادل اطلاعات
  • رفع مشکلات
  • معرفی کسب و کار ها

پست های پیشنهاد شده

masoudfn    2

عضو جدید

یکی از دغدغه های وبمستران و مدیران سایت های فروشگاهی، داشتن درگاه پرداخت اینترنتی هستش که بتونن از مشتریان خودشون به راحتی هزینه محصول رو دریافت کنند، اگر کمی با این موضوع آنشا باشید حتما سراغ درگاه پرداخت بانکی رفتید و متوجه شدید که چه پروسه طولانی داره و مجوز و کلی مدارک میخوام.

پیشنهادی که امروز برای ساخت درگاه پرداخت دارم، استفاده از شرکت های پرداخت یاری هستش که فقط با احراز هویت میتونید از خدماتش استفاده کنید و در کمتر از 2 ساعت درگاه شما را فعال و ارائه میکنن.

اگر سایت وردپرسی داشته باشید که کار براتون راحتر هستش و با نصب افزونه به راحتی درگاه روی سایتتون فعال میشه اگر هم نه از کدها نمونه و api میتونید این کار رو انجام بدید.

یکی شرکت های که من باهاشون به دلیل تجربشون در این زمینه انتخابش کردم شرکت رایان پی هستش که خدمات درگاه پرداخت ارائه مییدن.

ادرس سایتشون هم https://rayanpay.com هستش.

اگر هم سوالی داشتید بپرسید بتونم و دانش جواب بده کمک میکنم

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
vpsboard    2

مدیر کل انجمن

در 18 ساعت قبل، masoudfn گفته است :

یکی از دغدغه های وبمستران و مدیران سایت های فروشگاهی، داشتن درگاه پرداخت اینترنتی هستش که بتونن از مشتریان خودشون به راحتی هزینه محصول رو دریافت کنند، اگر کمی با این موضوع آنشا باشید حتما سراغ درگاه پرداخت بانکی رفتید و متوجه شدید که چه پروسه طولانی داره و مجوز و کلی مدارک میخوام.

پیشنهادی که امروز برای ساخت درگاه پرداخت دارم، استفاده از شرکت های پرداخت یاری هستش که فقط با احراز هویت میتونید از خدماتش استفاده کنید و در کمتر از 2 ساعت درگاه شما را فعال و ارائه میکنن.

اگر سایت وردپرسی داشته باشید که کار براتون راحتر هستش و با نصب افزونه به راحتی درگاه روی سایتتون فعال میشه اگر هم نه از کدها نمونه و api میتونید این کار رو انجام بدید.

یکی شرکت های که من باهاشون به دلیل تجربشون در این زمینه انتخابش کردم شرکت رایان پی هستش که خدمات درگاه پرداخت ارائه مییدن.

ادرس سایتشون هم https://rayanpay.com هستش.

اگر هم سوالی داشتید بپرسید بتونم و دانش جواب بده کمک میکنم

درگاه مستقیم هم ارائه میدید دوست عزیز؟

منظور نمایش آدرس وب سایت ما و نام وب سایت ما در درگاه بانکی

• Like 1

لینک به ارسال
masoudfn    2

عضو جدید

در در 11 آبان 1399 در 07:35، vpsboard گفته است :

درگاه مستقیم هم ارائه میدید دوست عزیز؟

منظور نمایش آدرس وب سایت ما و نام وب سایت ما در درگاه بانکی

در حال حاضر خیر، با وضعیت قوانین مالیاتی هم این کار سختر شده.

• Like 1

لینک به ارسال
vpsboard    2

مدیر کل انجمن

در در 4 اردیبهشت 1400 در 14:41، masoudfn گفته است :

در حال حاضر خیر، با وضعیت قوانین مالیاتی هم این کار سختر شده.

بله متاسفانه قوانین مالیاتی که به اجبار برای فروشگاه های اینترنتی وضع کردند به کسب و کار ها لطمه وارد کرده 

• Like 1

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...